top of page

ממליצים

דליה דן, מנהלת שיווק ואסטרטגיה

אני תלמידה של שונטל מזה כ 5 שנים;  שונטל היא לא סתם מורה ליוגה אלא מאסטרית! כזו שנוסעים לחפש בארצות רחוקות ובמקדשים נסתרים, שנוסקת לגבהים רוחניים, כזו שממלאת אותך באנרגיה ובאהבה, שמלווה אותך דרך השיעור במסלולי החיים, שמעוררת השראה ומלמדת אותך, אך גם לא מוותרת לך כשצריך!

 

בשיעור יוגה היא תעמת אותך עם פחדייך בעדינות ובנחישות, ותגרום לך להיות טובה יותר, חזקה יותר, אמיתית יותר, להתעלות מעל עצמך למצוא את העוצמה הפנימית שלך ולהתמודד עם החולשות. היא ניצבת כמו מראה מולך ומשקפת לך את היוגה אל מול החיים.

 

יוגה היא דרך חיים.  יש מורים שיעבירו שיעור ויש מורים שיעבירו שיעורים לחיים.וכזו היא שונטל!

כמובן שמעבר לזה כבונוס מקבלים חיטוב מטורף ,חוזק , גמישות , ויציבות ברמות שלא יתוארו.

ממליצה בחום באהבה ובכנות גדולה.

 

חי, עו"ד חיפה:

לפני מספר חודשים בהשפעתה של זוגתי שתחיה הגעתי לשיעור יוגה ל"נסיון" אצל שונטל במרכז הבריאה.

היות ואני לא אדם "רוחני" בחיי וזו בלשון המעטה, נאמר לי, כדי לא לצור אצלי איזושהי התנגדות, כי מדובר בשיעור פילאטיס/מתיחות וכי אין לי מה להפסיד.

 היום מספר חודשים אחרי, אני יכול לומר בגאווה לסובבים אותי כי אני מתרגל יוגה, לא מתוך רצון להשוויץ או להתפאר, אלא מתוך כוונה לשתף את השינוי שזה חולל בי;

 

אני יכול לומר בוודאות שאני מחובר ומודע יותר לגוף שלי. חי כעת עם תובנות מעמיקות חדשות עבורי, למשל: לכך שאפילו הנשימה אינה דבר מובן מאליו, שצריך להודות לגוף ולמה שהוא מספק ומאפשר לנו בכל רגע, להקשיב ליכולות ולמגבלות שלנו, להיות שלם עם מה שיש ולנסות להתקדם דרך ההשלמה.

 

אם אומר כי אין לי תסכולים במהלך התרגול, או לעיתים ייאוש, אחטא לאמת, אולם ההדרכה המדוקדקת, המקצועית והאישית הניתנת ע"י שונטל במהלך השיעורים בצורה מעשית, מציאותית ותוך השלכה על חיי היום יום עוזרת לי, ללא ספק, להתגבר על כך.

 

ולכל אלו שחושבים שיוגה זה ל"רוחניקים" שכל היום ב"שנטי" אני מציע לבוא לשיעור ניסיון ולהיווכח שיוגה יכולה וצריכה להיות חלק מחיי היום יום, אינה סותרת או מתנגשת עם המציאות היומיומית וניתן ורצוי ליישם את עקרונותיה בהתמודדות עם מרוץ החיים.

שרון בריל קדרית פסלת ואמנית

אני תלמידת יוגה של שונטל מזה שנים רבות. לאחר כמה שנים בהן שהיתי בארה״ב, חלק מהשיבה הביתה, מבחינתי, היתה גם השיבה ל״מרכז בריאה״ ולשיעורי היוגה של שונטל שחסרו לי מאוד!!!   

שונטל מורה בכל רמ"ח אבריה, מתפתחת מרחיבה ומעמיקה ידיעותיה וניסיונה בתחומי היוגה כמו גם בתחומים רוחניים ואלטרנטיביים שונים וטכניקות עבודה, חיבור וטרנספורמציות גוף נפש מגוונות. את ניסיונה הרחב ורב השנים מנגישה שונטל לנו, תלמידיה, באופן ממוקד מדויק ברור ומאוד מעניין, בהקשר ובזמן המתאים ובכך מחברת את היוגה לעולמנו  הפנימי ולחיים עצמם.

השתתפות בסדנאות וטיפולים פרטיים, בשעת הצורך, תמיד מאירים את עיניי ואת דרכי !

בסטודיו יפה מואר אלגנטי ואסתטי , שונטל יצרה מרכז דינמי, המתחדש כל העת, בו תלמידים וותיקים מאוד לצד חדשים באווירה קהילתית ותומכת. תמיד מורגשת תחושת לבביות ושימחה אותה מביאה שונטל בדרכה הטבעית החמה מאירת הפנים והנדיבה!

היוגה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי ואני מודה על כך לשונטל בכל ליבי.

הילה אגוזי, מורה ומטפלת בטרילוטרפיה, דרמה תרפיה תטא הילינג ועוד

אני תלמידה של שונטל שנים רבות, במהלכן עברתי הריונות, לידות ועוד ימי שיגרה רבים. בשיעורי היוגה המגוונים מצאתי את עצמי בדיאלוג עמוק עם הגוף והנפש.

היכולת המדויקת של שונטל להעניק חוויה המשלבת חוזק, איזון, התבוננות ושקט פנימי, בכל שלב בחיים כמו בכל רגע בתרגול, היא חוויה ייחודית, יוצאת דופן וממלאת בכל מובן.

אורלי מנווה ים

שונטל היא מורתי ליוגה מזה עשור שלם! היא מורה בחסד עליון, מחדשת ומתחדשת, מכניסה תכנים ואתגרים, מחברת את היוגה  ויכולתה לעזור לנו ביומיום וחשה תמיד באינטואיציה שלה בדיוק מה הכיתה צריכה באותו רגע

כל שיעור הוא שונה ומרתק מעורר וממלא. תודה שונטל על המתנה המדהימה הזו שאת מעניקה לכולנו

שירן צלמת ועורכת

שונטל היקרה, כעבור שבועיים של שיעורים רציתי רק לומר המון תודה- אני מאוד נהנית מהשיעורים ואף מחכה להם בקוצר רוח! מודה שלא הייתי בטוחה שאתחבר כל כך ליוגה, ויותר מכך לא האמנתי שיהיה לי כ"כ משמעותי ומעניין בכל המובנים.

תודה על האווירה, המקצועיות, החיוכים, תודה שאת נותנת לנו להזיע בעבודה עמוקה, תודה על שימת הלב לפרטים הקטנים: זה גורם לי להרגיש בטוחה גם פיזית וגם רוחנית, ויותר מזה שאני מצליחה לפעול ולהרגיש את הגוף חזק ויציב גם בתקופת ההיריון.

אני מודה לך מקרב לב על כך שאת שומרת עלי וחושבת עלי תומכת מייעצת ומלווה אותי בכל רגע, זה גורם לי להרגיש בטוח. תודה

רווית אלטר, מפיקה ומנהלת יחסי ציבור, מושב מגדים

 

שונטל אהובה, אין כמו להגיע לשיעור שלך ולצאת ממנו בהרגשה שהאנרגיות נטענו מחדש . להזיע החוצה את כל הכעסים ולהתרכז ביוגה וברגע הנוכחי ולא בדברים לא חיוביים אחרים. ובעיקר לצאת מהשיעור עם התחושה, הנשארת גם למחרת, שהגב זקוף, הגוף חזק והרגליים מחוברות לאדמה!!  גם כשעוברת עלי תקופה קשה כל שיעור אצלך הוא פשוט נקודת אור!! נשיקות ואהבה

עדי מנו, מנהלת בגוגל, חיפה

אני כבר עשר שנים מגיעה ליוגה אצל שונטל, לא מוותרת על אף שיעור. כל מפגש מזין את הגוף והנפש, ומטעין אותי באנרגיה שנמשכת כל היום. 
תמיד יכולתי למצוא שיעור שמתאים לי, בין אם אני בשיא הכושר ביוגה הזורמת, בהריון או אחרי לידה ביוגה נשית - בכל מצב נפשי או גופני מצאתי מענה ביוגה.
תודה שונטל יקירה על שיעורים שמגמישים את השרירים ומרחיבים את תודעה.

אמיר לוי, יועץ לשיווק עסקי

הגעתי לשונטל לטיפול אישי עם התמקדות בתטא הילינג, לאחר שראיתי שיועצים אחרים שאני מעריך עברו תהליך דומה.

תוך זמן קצר, שונטל הצליחה לזהות אצלי תקיעויות שלא הכרתי ושלא חשבתי שיש לי.

בצורה מדוייקת ויעילה, התחלנו לפרק ולשנות את התקיעויות הללו בכל הרמות: במחשבה, ברגש ובגוף – תהליך מהיר שיצר אצלי פריצה אישית ועסקית.

הדיוק הרב בניתוח וההבחנות של שונטל והיכולת שלה לתת פתרון מדוייק הינו נכס מדהים . תודה רבה.

 

שירלי רוזליס, שמאית ואם לארבעה, עין אילה

קשה להכניס לתוך מילים את החוויה שעוברים בשיעורים של  שונטל, בכל זאת אנסה: השיעורים מקצועיים, מדויקים, איכותיים, מעניינים, מאתגרים ובעיקר בעיקר משאירים טעם של עוד ועוד... יחס אישי וחם, יעוץ בכל תחום בחיים שצץ ומאתגר, הם חלק מהחיבור עם שונטל . התמזל מזלי להכיר לטעום וכמובן להישאר, להעמיק לחוות שיפור והעצמה של הגוף והנפש.

תודה רבה

סיוון, ספרית וקוסמטיקאית

תרגלתי אצל מספר מורים ליוגה כשהגעתי לשונטל הבנתי מהי יוגה באמת !  

סטודיו מקסים, מושקע, מוקפד, מפנק ואסתטי באוירה נעימה עם מורה בין הטובות בארץ 

כל זה גרם לי להעמיק אל היוגה ואל עצמי להתאזן ולשחרר ממני עומס ומתח מיותרים

ישראלה, מנהלת שיווק, חדרה

שונטל יקירתי, מזה 10 שנים את מלווה אותי בחיי. ליווי חם ואוהב כמו יד מכוונת שהיא גם מלטפת ומחבקת. כמו אחות גדולה שהיא גם חברה ויש בליבה מקום, אהבה ללא תנאי, חמלה אמהית המתמלאת אושר וגאווה נוכח פסיעותיי בעולם והתקדמותי על אף הקשיים והאתגרים המבצבצים להם מדיי פעם. תודה על שלל הכלים, הסדנאות, הטיפולים ופיסת גן העדן ששמה מרכז "בריאה", אשר אליה מגיעים הרבה אנשים מופלאים וכולם יודעים שרק להגיע לשונטל, עצם ההגעה אלייך, כבר מניעה את הריפוי, ההתקדמות וההתפתחות ומציאת הכוח והעוצמה לנוע, להצליח ולגלות את עצמם. אם זה ע"י שיחה וטיפול, חיבוק, עינייך מלאות האור וכמובן- שיעור יוגה  מופלא.

תודה לך על מי שאת ותודה לך על שאת חלק מחיי

אביגיל, מורה ליוגה, כרם מהר"ל

שונטל אהובה, רציתי להגיד תודה מכל הלב, על הריפוי שאני חווה וזוכה לו בכל מפגש איתך. 

הגעתי אלייך לפני קצת יותר משנה - כשנה לאחר שילדתי את ביתי, עם רצפת אגן במצב לא מדהים, וכאבים בגב עליון וגב תחתון רגיש. מצב הגב שלי חייב אותי להיפגש בצורה קבועה עם כירופרקט כדי להחזיר את החוליות שלי למקום, ואם לא הייתי הולכת בזמן, הייתי מקבלת מדי פעם עוויתות שרירים מכאיבות שמאוד הגבילו את התנועה שלי.

כבר בשיעור הראשון אצלך הגוף שלי אמר לי – "הגענו למקום הנכון... המורה הזו יודעת מה היא עושה...". ואכן, תוך זמן קצר חל שיפור משמעותי במצב ריצפת האגן שלי, התחזקתי, הבטן שהייתה חלשה ורפויה לאחר הלידה, התחזקה מחדש, אפילו יותר מפעם, מערכת העיכול החלה לתפקד בצורה הרבה יותר טובה, והשיפור שאני חווה בגב שלי מאז שהתחלתי לתרגל אצלך, הוא מתנה יקרת ערך שלא חשבתי שאזכה לחוות. רוב הזמן, אני בכלל לא זוכרת שיש לי גב... הפעם האחרונה שנפגשתי עם הכירופרקט שלי הייתה לפני כמעט שנה, וגם אז הוא אמר לי שאני במצב ממש טוב... כמדריכת יוגה, כאישה וכאימא, אני כל כך מודה לך על האפשרות להכיר את היוגה בצורה עמוקה, מרפאת, כאמנות של תנועה שיוצרת בריאות, שמחה, ומפיחה חיים בכל תא בגוף. התרגול אצלך מלא בחדווה והנאה גופנית ונפשית. המאמץ נחווה כמשהו מאתגר ומעצים, ובזכות ההסברים והתובנות שאת משלבת בשיעורים אני גם זוכה להבין מה ולמה אני עושה את מה שאני עושה. 

תודה עצומה גם על ההזדמנות ללמוד אצלך את הקורס הנפלא ומשנה החיים של התטא-הילינג. בעקבות הקורס, והטיפולים שאנחנו עושות אצלך, אני מרגישה שנבנית בתוכי מישהי אחרת, בריאה יותר, שלמה יותר, ואנחנו רק בהתחלה...

כל כך הרבה תקווה ואמונה חיות בתוכי היום, על כי אפשריים עבורי חיים שלא העזתי אפילו לחלום עליהם. חיים שמלאים בבריאות, שמחה, אהבה, הגשמה, ביטחון פנימי ועוד...

ענת שרף, מנהלת רפואית בבי"ח רמב"ם, מעתלית

זה עובד! ההרצאה פותחת צוהר עמוק, התוצאות בתטא הילינג מאוד מהירות! ממליצה בחום !!!

37 שנים של מלחמה, 5 דקות שחרור... בעיקר אין יותר השפעות של אנשים עליי.. הבנתי שוב מחדש שאני אהובה בדיוק כמו שאני..

שונטל יקירה תודה על מי שאת ומה שאת נותנת, מאוד אהבתי את המפגש איתך וגם את הטיפול.

 אוהבת מאד

אודליה, מתקשרת ומטפלת , פתח תקווה

קורס התטא שינה את חיי - פשוט יצר בתוכי ובחיי מהפך מדהים! לפניו נחשפתי להרבה שיטות ודרכים בתחום האלטרנטיבי, אבל פה נוכחתי לגלות שככל שאני מתרגלת ועובדת עם עצמי או עם מורתי

המדהימה, השינויים מגיעים בכל רגע ורגע - בן אם זה לריפוי של כאב קליל ועכשוי, ובין אם זה ריפוי נבכי הנפש העמוקים ביותר.

אני ממליצה בחום ואהבה לכל מי שרוצה לחוות שינוי בחייו בלי שום הקדמה ובלי שום ניסיון-זה הכלי שיהפוך את חייך למציאות חדשה לגמרי, מציאות אשר אתה המנהיג והיוצר והמכתיב אותה לעצמך ובעצמך. הגעתי ללמוד אצל שונטל המדהימה אשר היא כמו משפחה, מורה משכמה ומעלה.

החיבור איתה מדהים. יכולת הלימוד והביטחון שהיא מעניקה לתלמידיה, דרכה הברורה להעביר את החומר

מאפשרת לכל אחד להפתח לתטא הילינג בקלות ובפשטות. עברתי שינוי גם בזוגיות שלי וגם בחיים החומריים, והכי חשוב באופי ובמהות שלי. באמת קרו וקורים לי ניסים כל הזמן.

אני רוצה להביע את תודתי העמוקה למורתי המדהימה שונטל.! אני נרגשת ברמות שלא ניתן לתאר: הנתינה האדירה שלה ומי שהיא, השפע העצום, ואהבה העצומה שקיבלתי ממנה, העזרה, הלימוד היסודי והמדויק .

בורא אני מודה לך שהבאת אותה לחיי, ועל כי היתה לי זכות ללמוד אצלה .

תודה שונטל אהובה, תודה על השפע שלך, והנתינה מהלב הרחב שלך- כמה אהבה עצומה יש לי אליך.

ממליצה בחום רב לבוא ללמוד אצלה במרכז בריאה.

מיכל, פסיכולוגית ומטפלת, ירושלים

שונטל מורתי, את מדהימה ומיוחדת. לחוות אצלך שוב את הקורסים כאסיסטנטית זה רק כדי להיות קרובה אליך, כדי ללמוד מהטובה ביותר. אבל בעיקר ההרגשה והחוויה הזאת איתך ועם כמויות האהבה שאת מקרינה ונותנת. אין לי מילים. השהייה לצידך במרכז שיצרת הינה ריפוי אדיר. ההרגשה הזאת של להיות

חלק ממשפחת התטא וההתפתחות המופלאה שלך מעניקה בית חם בלב ובהווייה ותחושת שייכות נדירה

המון אהבה, מיכל .

אוהבת אותך בנשמה ובלב

יואל ברק, בעל חברה להקמת אתרים ושיווק באינטרנט, מרצה במכללת תלתן

מכיר את שונטל כ-8  שנים וממליץ עליה בחום, מדובר במנטורית מהשורה הראשונה, מטפלת בחסד עליון ואשת מקצוע מהטובות שפגשתי!

 

Sara Najar, nurse, Ein Ayala

Stretching on a yoga mat I found what I have been searching for. Turns out I just needed to look inside , what I was missing was me. Chantal , thank you !!:)

Marlene Zusman, interior designer

I have been practicing yoga with Chantal for a couple of years.  I was hooked within 5 minutes of the first class.  When I started with her, I had chronic lower back pain. Within a short period of time that disappeared.  Til this day the gifts keep on flowing from my time with Chantal.  It feels like her knowledge of yoga is endless.  Threw my journey with her I have become so much more connected to my body and have grown tremendously.  For me it has been a total mind, body and soul connection!  I feel so grateful to have stumbled upon Chantal and her classes.  It has been and continues to be a life changing experience!

And, one of the best parts is that I've made a true friend for life!

רעות, עו"ד, נחשולים

שונטל אהובה, הזדמנות נפלאה להודות לך על הנשמה המדהימה שהינך;

כשפוגשים אותך על מזרן היוגה רואים אדם שמצא את ייעודו בחיים: מלאה כרימון, את ושיעורי היוגה איתך הם חוויה לימודית מעמיקה אל רזי הגוף והנפש. תודה על המפגש המחודש עם הגוף הפיזי שלי.

כשפוגשים אותך על כרית המדיטציה רואים אדם שמצא את השלמות הפנימית מבפנים. בשקט ובמיקוד הפנימי שלך העברת לנו קורס מדיטציה מרתק, בו התנסינו בשלל טכניקות מעולות להירגעות והתמקדות פנימה, בד בבד עם התרחבות התודעה אל האינסוף.

כשפוגשים אותך על מיטת הטיפולים לא רואים דבר, רק מרגישים את הלב הרחב שהינך, את הנתינה הכנה נטולת השיפוטיות שלך, את אהבת האדם שבתוכך. ברוך ובעדינות את חודרת פנימה אל מעמקי הגוף הרגש והנפש, מוציאה את מה שתם זמנו, ומזמינה במקום אנרגיה חדשה ושינוי.

תודה אהובה על כל האהבה והתמיכה שאת נותנת לי מאז שנכנסת אל חיי. 

אוהבת, רעות

bottom of page