כיצד לבנות שיווי משקל, יציבות, חוזק ושקט פנימי

החיים מגישים לנו הרבה אתגרים ושינויים. רוב האנשים חווים את המציאות כרצף של סערות, דרמות וקשיים אשר מתישים ומרחיקים אותם מן השקט והשלווה. 
אחד האלמנטים המרכזיים בתרגול היוגה הוא בנייה ופיתוח של יציבות, שקט פנימי עמוק ומרכז חזק, אשר הינם אבני יסוד לחיים רגועים ושלווים. הנ"ל נבנים דרך תנוחות או רצפים מאתגרים של שיווי משקל א- סימטריות, אשר בנוסף מחזקים צפיפות עצם ,ריכוז, מיקוד, ראיה ואיזון האונה הימנית והשמאלית של המוח!


בשיעור אתמול עבדנו על פיתוח וחיזוק הליבה, היציבות והמרכז עמוק בתוכנו, ללא חיבור לקרקע; חווינו תנוחות ומעברים מאתגרים במיוחד בהם אנו עזבנו את האדמה ויצרנו במתכוון מצבי חוסר שיווי משקל וחוסר איזון. 

 

 

המתנה הגדולה שקיבלנו כולנו הייתה התחושה הבלתי מנוצחת של החוזק, האיזון והשקט הפנימי שמילאו את כולנו; כשמצליחים לשמור על איזון, יציבות ושקט בנשימה ובתודעה גם בתוך האתגרים הגדולים של התרגול, זה נספג עמוק בתוכנו והולך איתנו כחלק בלתי נפרד אל החיים עצמם, עם כל האתגרים והקושי שבהם. 
כשאנחנו פוסעים בעולם עם מרכז וגוף חזק ויציב, החיים כבר לא מטלטלים אותנו כעלה נידף ברוח ! כשנבנה בתוכנו שקט פנימי עמוק, שינויים ואתגרים כבר לא נתפסים כדרמות או סערות, אלה כהזדמנויות ושיעורים שמגיעים כדי שנוכל לצמוח ולהתפתח. ואז, במקום להירתע או להתעייף מן החיים, אנו מקבלים אותם מתוך זרימה נלהבת, בטחון ועוצמה נטולי פחד, בהווייה מלאה שמחה הוקרה ואהבה. שיהיה לכולנו שבוע נפלא ומלא שקט ויציבות פנימיים.

 

Please reload

חדש במרכז

סופשבוע של יוגה ומדיטציה

1/9
Please reload

מאמרים אחרונים
Please reload

בריאה - מרכז היוגה והמודעות של שונטל ממן

מושב מגדים, חוף הכרמל
לתאום שעור / טיפול חייגו עכשיו: 0528-563656

​© 2016-2020 אתר תדמית וויקס - Wix Master מקבוצת Fly Guy